وایرال مارکتینگ

کسب و کار اینترنتی - کسب درآمد اینترنتی - دیجیتال مارکتینگ

وایرال مارکتینگ

۸ بازديد
بازاریابی ویروسی نوعی از نمایشنامه های بازاریابی است که کاربران شبکه های اجتماعی نقش مهمی ایفا می کنند. در بازاریابی ویروسی کاربران اینترنت و شبکه های اجتماعی با انتشار محتوای تولید شده به شما در شخصی خود موجب صفحات محتوا هستند که در عرض چند دقیقه و گاهی چند ثانیه وضعیت بازدید بسیاری از مردم در سراسر جهان توسعه یافته است.

هر روز, ما می شنویم محتوا در مورد فیلم های بازاریابی ویروسی, و محتوایی که در سرعت نور گسترش می یابد آنلاین. اما بازاریابی ویروسی واقعا چیست ؟ آیا محصول و یا تبلیغات ویروسی و کمپین های ویروسی دستیابی به موفقیت های بزرگ به طور تصادفی و با شانس?بازاریابی ویروسی نوعی از نمایشنامه های بازاریابی است که کاربران شبکه های اجتماعی نقش مهمی ایفا می کنند. در بازاریابی ویروسی کاربران اینترنت و شبکه های اجتماعی با انتشار محتوای تولید شده به شما در شخصی خود موجب صفحات محتوا هستند که در عرض چند دقیقه و گاهی چند ثانیه وضعیت بازدید بسیاری از مردم در سراسر جهان توسعه یافته است.

هر روز, ما می شنویم محتوا در مورد فیلم های بازاریابی ویروسی, و محتوایی که در سرعت نور گسترش می یابد آنلاین. اما بازاریابی ویروسی واقعا چیست ؟ آیا محصول و یا تبلیغات ویروسی و کمپین های ویروسی دستیابی به موفقیت های بزرگ به طور تصادفی و با شانس?

در اکثر موارد ، محتوای ویروسی استراتژی ویروسی خوب پشت آن است. البته ، بخشی از آن کاملا تصادفی و تصادفی است ، اما بخش بزرگی به دلیل خلاقیت و تمایل طراحان آن است. به همین دلیل, امروز من به شما در مورد سه چیز صحبت:

مفهوم واقعی بازاریابی ویروسی
چگونه کار کمپین های ویروسی
با اشاره به مزایای بازاریابی ویروسی با نمونه هایی که برای ما جالب بود
فهرست نشانیهای مخفی
1) بازاریابی ویروسی چیست ؟
2) چگونه یک کمپین بازاریابی ویروسی کار می کند ؟
3) مزایای بازاریابی ویروسی
4) نمونه های بازاریابی ویروسی
4.1) انتشار ویروسی آیفون X
4.2) وضعیت ویروسی: فیجت عنکبوتی که تار میتند
بازاریابی ویروسی چیست ؟
بازاریابی ویروسی یا بازاریابی ویروسی درست مثل یک ویروس می تواند به سرعت گسترش منافع و فروش بالقوه محصول و نام تجاری خود را. به عبارت دیگر بازاریابی ویروسی به سرعت از فردی به فرد حرکت می کند و گسترش می یابد مانند یک ویروس. مهم ترین ایده پشت بازاریابی ویروسی است که برای شناسایی مخاطبین است که می تواند محصول یا نام تجاری خود را به سرعت به اشتراک بگذارید.

کاملا طبیعی است که با توجه به سرعت و سهولت مشارکت در شبکه های اجتماعی این شبکه است که پلت فرم اصلی برای این نوع از بازاریابی است. برای مثال می توان به انتشار هزاران جالب و جذاب ویدئوها در یوتیوب به نام که از طریق شبکه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و دیگر کانال های اجتماعی به سرعت به اشتراک گذاشته شود.

مطمئن باشید که به خواندن: بازاریابی شفاهی است ?

دلیل اصلی برای استفاده از بازاریابی ویروسی سرعت و سهولت گسترش است. با این حال ، بازاریابی ویرال مانند یک شمشیر دو لبه است ، هیچ جنبه مثبت و منفی ندارد. در یک سوی این کمپین شکل گرفته در شبکه های اجتماعی به طور کامل در اختیار کاربران و این خطر وجود دارد که پیام شما را کنترل و در بسیاری از موارد این تفاسیر از کاربران اشتباه هستند. اما از سوی دیگر ، یک کمپین موفق می تواند اثرات معجزه آسایی بر روی نام تجاری شما داشته باشد.

چگونه یک کمپین وایرال مارکتینگ کار می کند ؟
یک کمپین بازاریابی ویروسی بسیار ساده راه اندازی خواهد بود: به اندازه کافی یک ویدیو و یا هر نوع محتوا به تولید آن برای مخاطبان و کاربران مورد هدف شما جذاب و آنلاین است. در حال حاضر ، صبر کنید تا کاربران شرکت کنند. سپس شما خواهید دید که در راه دیوانه این محتوا است که شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

گاهی اوقات ارسال ویروسی محتوا ممکن است به طور تصادفی رخ دهد. در این زمان معمولا تصویری قرار داده شده در اینترنت ناگهان محبوب برای کاربران اینترنت است که باعث گسترش ویروس ها در شبکه های اجتماعی و اینترنت است.

کمپین بازاریابی ویروسی

با توجه به استراتژی از انتشار فیلم های ساخته شده توسط مارک های ما معمولا در دو نوع فوکوس: در نوع اول یا روشن است که از همان ابتدا به محتوای نمایش روند با تبلیغات نام تجاری است که به خوبی نمایش داده می شود و تمرکز می شود. در نوع دوم یا پنهان ، نام تجاری معمولا پس از مشاهده ویدیو و در آخرین قسمت ظاهر می شود.

اگر شما با استفاده از یک تکنیک بازاریابی پنهان, مهم ترین چیز این است که بسیار مراقب باشید که کاربران احساس عصبانی و یا خدمات. از آنجا که در این مورد ، یک کمپین بازاریابی ویروسی می تواند بر علیه شما استفاده شود. مهم نیست که چه استراتژی یا استراتژی شما انتخاب می کنید مهم است که پیام های خود را به بخشی از پیام های احمقانه و یا منسوخ علف های هرز در زمان به اشتراک گذاری محتوا. همچنین به جای استفاده از این ترفند از" تکثیر " یعنی تکرار یک پیام بارها و بارها آن را بهتر است برای پیدا کردن زمان و محل مناسب برای راه اندازی یک ویروس است.

مزایای بازاریابی ویروسی
کم هزینه بازاریابی ویروسی: ویروسی کمپین های بازاریابی از بازاریابی توسط کاربران انجام شده است تا حد زیادی در هزینه های مربوط به تبلیغات و انتشار پیام های تبلیغاتی برای صرفه جویی می شود. شما در واقع نیازی به خرید رسانه های فضایی مانند تلویزیون ، نشریات و مطبوعات برای ترویج نام تجاری خود ندارید.
بالا توانایی بازاریابی ویروسی در نسخه بین المللی: محتوای شما تولید شده در یک فضا قرار داده شده است که در اینترنت توانایی آن را دارد که در سطح بین المللی و مقامات از سراسر زمین را جذب و همه کاربران در سراسر جهان قادر خواهد بود برای دیدن مطالب شما داشته باشد. بنابراین شما می توانید فعالیت های خود را در خارج از کشور بدون هیچ هزینه بیش از حد گسترش. به همین دلیل یک شرکت کوچک ، راه اندازی و یا حتی یک فرد به راحتی می توانید مخاطبان و یا مشتریان در سراسر مرزهای پیدا کنید.
بازاریابی ویروسی, و غیره. وضعیت آزار دهنده و تهاجمی نیست و از آنجا که بازاریابی ویروسی این است که مخاطبان خود را که تصمیم می گیرید یک محتوای به اشتراک بنابراین بر خلاف تبلیغات سنتی که شیر گلوب و ناخواسته باعث ناراحتی عمومی نمی شود. این قابلیت اجازه می دهد تا کاربران را به تعامل بهتر با نام تجاری و از بسیاری جهات منجر به برتری تبلیغات سنتی.
بزرگ بازاریابی ویروسی کمک برای ساخت یک نام تجاری: اگر ما در ساخت محتوای ذهن خلاق باور نکردنی فرمت می توانید محبوبیت زیادی در شبکه های اجتماعی کاربران پیدا کنیم و به همین دلیل برای انتشار و به اشتراک گذاری این محتوای بیشتر شما می توانید. محتوای خوب می تواند تصمیم کاربران را برای ارسال این محتوا به نفع ما تغییر دهد. کاملا روشن است که بازاریابی ویروسی یک ابزار قدرتمند برای ساخت نام تجاری تجاری است.
نمونه های بازاریابی ویروسی
برای بستن بحث در این بخش ، نمونه ها و نمونه هایی از موارد مورد علاقه ما مشاهده شده است که ما را در بازاریابی ویروسی الهام می بخشد و امیدواریم از آنها نیز لذت ببرید.

آیفون x-بازاریابی ویروسی

نسخه ویروسی آیفون X
اپل توانسته است درخواست تجدید نظر ویروسی آیفون X را با این روش حفظ کند. اپل با راه اندازی کمپین "selfie on iPhone X"کار خوبی با بازاریابی ویروسی انجام داده است. راز این بازاریابی ویروسی نمونه (که بیش از میلیون ها نفر به صورت آنلاین و آفلاین مشاهده شد) کاملا ساده است: یک محصول بسیار عالی است که مردم باید برای طرفداران و قرص نام تجاری می رسد. همه مردم خود را دوست دارم. اگر آنها امکان گسترش این عشق را به صورت دیجیتالی و آنلاین داشته باشند ، پیروزی یک امر تضمین شده است.

آیفون X منتشر شد یک ویدیو سلفی از آیفون X قبل از آن محتوای عالی خود را از طریق رسانه های مختلف منتشر شد. به عنوان مثال ، یک کاربر در یوتیوب نوشت: این زیباترین چیزی است که من تا کنون دیده ام. دلیل این ویدئو توسط اپل از طریق بازاریابی ویروسی منتشر شده است به سرعت از سوی دیگر نیز اجازه اپل به جذب کلیدی ویژگی های محصول خود را مانند دوربین و وضوح روشنایی به آن را بهبود بخشد.

سرگیجه

وضعیت ویروسی: فیجت عنکبوتی که تار میتند
عنکبوتی که تار میتند یک محصول واقعا ویروسی با هدف قرار دادن یک مشکل سنتی در عصر دیجیتال شناخته شده به عنوان اختلال توجه پدید آمده است. با کمک اسپینرها و چرخاندن آنها ، می توانید غلظت خود را افزایش دهید. این محصولات برای اولین بار ویروسی از طریق کودکان مدرسه ابتدایی و سپس از طریق بزرگسالان گسترش. کم کم ، ما شاهد گزیده ای fijet در شبکه های اجتماعی ، ملودی ها و موسیقی بودیم. سپس خرید تیرانداز از خفا بدون فکر کردن در مورد سوپر مارکت ها محلی مشاهده شد. این نتیجه معجزه بازاریابی ویروسی با ارائه یک راه حل برای یک مسئله ویروسی در جهان پر از وسوسه ایجاد شد.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.