آیا برای بازاریابی دیجیتال بودجه زیادی نیاز دارم؟

کسب و کار اینترنتی - کسب درآمد اینترنتی - دیجیتال مارکتینگ

آیا برای بازاریابی دیجیتال بودجه زیادی نیاز دارم؟

۱۳۱ بازديد

مانند هر چیز دیگری ، این بستگی به عناصر بازاریابی دیجیتال شما برای افزودن به استراتژی شما دارد.

اگر در حال کار بر روی تکنیک های ورودی مانند SEO ، رسانه های اجتماعی و ایجاد محتوا برای وب سایت های موجود هستید ، خبر خوب این است که شما به هیچ وجه به بودجه زیادی نیاز ندارید. با بازاریابی ورودی ، تمرکز اصلی بر ایجاد محتوای باکیفیت است که مخاطبان شما می خواهند آن را مصرف کنند ، که مگر اینکه شما قصد برون سپاری کار را داشته باشید ، تنها سرمایه گذاری مورد نیاز شما وقت شماست.

با میزبانی وب سایت و ایجاد محتوا با استفاده از CMS HubSpot می توانید شروع کنید. برای افرادی که بودجه تنگ دارند ، می توانید از WordPress که در WP Engine میزبان است استفاده کنید و از استودیو پرس استفاده کنید.

با تکنیک های برون مرزی مانند تبلیغات آنلاین و خرید لیست نامه های الکترونیکی ، بدون شک هزینه ای وجود دارد. هزینه آن به چه نوع دیدنی می رسد که می خواهید در نتیجه تبلیغات دریافت کنید.

به عنوان مثال ، برای پیاده سازی PPC با استفاده از Google AdWords ، شما در مقابل سایر شرکت های صنعت خود مناقصه می کنید تا در صدر نتایج جستجوی Google برای کلمات کلیدی مرتبط با تجارت شما قرار بگیرند. بسته به رقابتی بودن این کلمه کلیدی ، این می تواند از نظر قیمت مناسب یا بسیار گران باشد ، به همین دلیل ایده خوبی است که بتوانید در ساخت ارگانیک خود نیز تمرکز کنید.

چگونه بازاریابی موبایل در استراتژی بازاریابی دیجیتال من متناسب است؟
یکی دیگر از مؤلفه های مهم بازاریابی دیجیتال بازاریابی موبایل است. در حقیقت ، استفاده از تلفن های هوشمند به طور کلی 69٪ از زمان صرف رسانه های دیجیتال را در ایالات متحده صرف می کند ، در حالی که مصرف رسانه های دیجیتال مبتنی بر دسک تاپ کمتر از نصف را تشکیل می دهد - و ایالات متحده هنوز هم در مقایسه با سایر کشورها بزرگترین فن موبایل نیست. .

این بدان معنی است که بهینه سازی تبلیغات دیجیتالی ، صفحات وب ، تصاویر رسانه های اجتماعی و سایر دارایی های دیجیتال برای دستگاه های تلفن همراه ضروری است. اگر شرکت شما دارای یک برنامه تلفن همراه است که به کاربران امکان می دهد با مارک شما درگیر شوند یا محصولات شما را خریداری کنند ، برنامه شما نیز تحت چتر بازاریابی دیجیتال قرار می گیرد.

کسانی که با شرکت شما به صورت آنلاین و از طریق دستگاه های تلفن همراه درگیر هستند ، باید همان تجربه مثبت را در مورد دسک تاپ داشته باشند. این به معنای اجرای یک طراحی وب سایت سازگار با تلفن همراه یا پاسخگو است تا مرور کاربر پسند را برای دستگاه های تلفن همراه انجام دهد. همچنین ممکن است به معنای کاهش طول فرم های تولید سرب برای ایجاد یک تجربه بدون دردسر برای افرادی باشد که محتوای شما را از طریق سایت بارگیری می کنند. درمورد تصاویر در رسانه های اجتماعی ، مهم است که هنگام ایجاد آنها همیشه از کاربر همراه استفاده کنید زیرا ابعاد تصویر در دستگاه های تلفن همراه کوچکتر است ، به این معنی که متن قابل قطع است.

روش های زیادی وجود دارد که می توانید دارایی های بازاریابی دیجیتالی خود را برای کاربران تلفن همراه بهینه کنید ، و هنگام اجرای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال ، بسیار مهم است که در نظر بگیرید که چگونه این تجربه در دستگاه های تلفن همراه ترجمه خواهد شد. با اطمینان از این که همیشه مورد توجه شماست ، می توانید تجربیات دیجیتالی را ایجاد کنید که برای مخاطبان شما مؤثر باشد و به تبع آن به نتایجی که امیدوارید برسید.

من آماده امتحان بازاریابی دیجیتال هستم. حالا چی؟
اگر قبلاً بازاریابی دیجیتالی انجام داده اید ، به احتمال زیاد شما حداقل به برخی از بخش های مخاطبان خود بصورت آنلاین می رسید. بدون شک می توانید به بعضی از زمینه های استراتژی خود فکر کنید که می تواند از کمی پیشرفت استفاده کند.

به همین دلیل ما ایجاد چرا بازاریابی دیجیتال؟ راهنمای ضروری برای بازاریابی برند شما به صورت آنلاین - یک راهنمای گام به گام برای کمک به شما در ساختن یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی که واقعاً مؤثر است ، خواه یک مبتدی کامل باشید یا تجربه کمی بیشتر به شما کمک می کنیم. شما میتوانید آنرا بصورت رایگان از اینجا بارگذاری نمایید.


منبع: https://blog.hubspot.com/marketing/what-is-digital-marketing
 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.